Výlet do Bratislavy

14. března 2018 v 17:40 | R.M. |  projekt V jednom okamžiku na dvou místech
Ve středu 14.3. jsme se společně s 2.A vydali na výlet do Bratislavy v rámci projektu "V jednom okamžiku na dvou místech", který vznikl za podpory MČ Praha 10.
Přestože byl sraz u školy v brzkých ranních hodinách, všichni jsme byli svěží a natěšení. K přepravě paní učitelky vybraly vlakové spojení společnosti RegioJet. Pro všechny zúčastněné servis ve voze Astra velkým zážitkem a s chutí jsme využívali neomezenou konzumaci jablečného moštu a zábavného portálu.
Do Bratislavy vlak dorazil v 11.30 a před námii byly více než 3 hodiny procházky po historickém centru s výšlapem na Bratislavský hrad, odkud jsme všichni obdivovali výhled na řeku Dunaj s mostem SNP, jehož vyhlídka vypadá jako UFO.
Během zpáteční cesty k nádraží jsme utratili eurokapesné za suvenýry a rychlejší chůzí jsme se přesunuli na vlakové nádraží, kde jsme čekali na příjezd vlaku. Během zpáteční cesty jsme pracovali na zážitkovém deníku, do kterého jsme měli připravené pracovní listy k tématu výletu.
Všichni jsme se domů vraceli plni zážitků a překvapeni, že v Bratislavě není tolik turistů jako v Praze a nemuseli jsme se prodírat davy turistů.
 


Komentáře

1 Martina K. | 15. března 2018 v 18:09 | Reagovat

Hlavně, že Vám nepršelo a užili jste si to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama