Informace o průběhu opravy školy (kopie z i-školy) - 2.část

19. října 2017 v 14:58 | R.M. |  DŮLEŽITÉ DO ŠKOLY
18.10.2017, vložil Vaňková Ivana (Důležitá zpráva)
Stav ve škole k 18.10.2017
Vážení rodiče,
o víkendu byly definitivně odstraněny poslední drobné nedodělky.
Pokud se stane, že hlučné práce z půdy ruší při výuce, paní učitelky to hned hlásí a stavbyvedoucí sjedná nápravu. Stalo se to asi 4x.
Definitivní termín dokončení školní kuchyně bohužel nemohu potvrdit - snad konec listopadu.
Časový harmonogram zatím nemám. Firma Dereza předala dle svého vyjádření podklady investorovi (MČ Praha 10), který má následně zaslat harmonogram mně, zatím se tak nestalo.
Mám písemný posudek bezpečnostního technika, že lešení před školou dostatečně chrání lidi na chodníku před pádem nějakého předmětu ze střechy. Lešení bylo ještě prodlouženo, byla přidána další záchytná síť, kolem trubek jsou ochranné "krky". Až budou realizovány pokrývačské práce na straně střechy do Kodaňské, bude zastřešení lešení dále prodlouženo, nebo bude zajištěn stálý dozor a chodník podél budovy bude uzavřen a vstup a výstup z budovy bude pouze v chráněném koridoru, dle pokynů dozírající osoby pověřené stavbyvedoucím.
Malé hřiště a zahrada nemohou být zatím používány - kvůli nebezpečí pádu čehokoli ze střechy (pokyn bezpečnostního technika). Vzhledem k tomu, že se půdní vestavba protáhne do jara, bude na jaře (v případě, že se na střeše ještě bude pracovat) zbudováno ochranné lešení, aby děti mohly chodit na zahradu.
Postupně přidáváme výzdobu na chodby, aby škola uvnitř vypadala, jak jsme zvyklí.
Dle informací z MČ Praha 10 půjde rekonstrukce stropů v 5 učebnách do výběrového řízení. Dle sdělení člena rady má věc prioritu, ale zákonné lhůty při výběrových řízeních nelze nijak zkrátit.
A i v tomto stavu zvládneme připravit 9 volebních místností - velké poděkování patří všem pedagogickým i provozním pracovníkům školy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama